RENEX'te Şenöz rüzgarı

RENEX'te Şenöz rüzgarı

TÜRKİYE'de ilk kez düzenlenen "RENEX 2009 Yenilenebilir Enerji Fuar’ında, Turkwatt& Turksun markalarını görücüye çıkaran Şenöz Dış Ticaret AŞ, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Firma, yeni rüzgar türbinleri ve solar sistemleriyle büyük beğeni toplarken, fuardan yeni işbirliği teklifleriyle döndü. Turkwatt& Turksun Doğal Enerji Sistemleri, Türkiye'de ilk kez düzenlenen uluslar arası "RENEX 2009 Yenilenebilir Enerji Fuar’ında ziyaretçi akınına uğradı. Temiz enerji teknolojilerinin buluştuğu fuarda, Turkwatt rüzgar enerji sistemleri ve Turksun solar sistemleri büyük ilgi gördü.

Renex Fuar’ında Türkiye'nin dört bir yanından teklif alan firma, Kazakistan, Bulgaristan, Suriye, Mısır ve KKTC ile de ortak projeler imzalamaya hazırlanıyor. Hannover MesseSodex Fuarcılık'ın düzenlediği RENEX 2009 Yenilenebilir Enerji Fuarı, 58 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo'da gerçekleşti. Fuarda, Turkwatt& Turksun markaların' görücüye çıkaran Şenöz Dış Ticaret AŞ, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Standında Türkiye'nin ilk 3 kilowatt'lık 5 kanatlı rüzgar türbiniyle büyük beğeni toplayan firma, en yeni ürünü olan 400 watt'lık rüzgar türbiniyle de ziyaretçilerden tam not aldı. Güneş enerjisiyle çalışan sokak aydınlatma lambaları ve konutlara yönelik solar sistemler de firmanın ilgi çeken ürünleri arasındaydı.