Şenöz ilgi odağı oldu

Şenöz ilgi odağı oldu

Türkiye'de ilk kez düzenlenen "RENEX 2009 Yenilenebilir Enerji Fuarı’nda, Turkwatt&Turksun markalarını görücüye çıkaran Şenöz Dış Ticaret AŞ, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Firma, yeni rüzgar türbinleri ve solar sistemleriyle büyük beğeni toplarken, fuardan yeni işbirliği teklifleriyle döndü. Turkwatt&Turksun Doğal Enerji Sistemleri, Türkiye'de ilk kez düzenlenen uluslar arası "RENEX 2009 Yenilenebilir Enerji Fuarı’nda ziyaretçi akınına uğradı. Temiz enerji teknolojilerinin buluştuğu fuarda, Turkwatt rüzgar enerji sistemleri ve Turksun solar sistemleri büyük ilgi gördü.

Renex Fuar’ında Türkiye'nin dört bir yanından teklif alan firma, Kazakistan, Bulgaristan, Suriye, Mısır ve KKTC ile de ortak projeler imzalamaya hazırlanıyor. Hannover MesseSodex Fuarcılık'ın düzenlediği RENEX 2009 Yenilenebilir Enerji Fuarı, 58 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo'da gerçekleşti. Fuarda, Turkwatt&Turksun markalarını görücüye çıkaran Şenöz Dış Ticaret AŞ, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Standında Türkiye'nin ilk 3 kilowatt'lık 5 kanadı rüzgar türbiniyle büyük beğeni toplayan firma, en yeni ürünü olan 400 watt'lık rüzgar türbiniyle de ziyaretçilerden tam not aldı.

Güneş enerjisiyle çalışan sokak aydınlatma lambaları ve konutlara yönelik solar sistemler de firmanın ilgi çeken ürünleri arasındaydı.